Školenie pre farmaceutické firmy a ako farmaceutické firmy podplácajú lekárov.

thumbnail

John Virapen vo svojej knihe, ktorú som tu už prezentovala - Nežiadúci účinok Smrť, píše otvorene o tom, ako funguje farmaceutický priemysel. Aký je to  výnosný biznis a že NIKOMU z ľudí, ktorí sú zainteresovaní v tomto zoskupení ANI NÁHODOU NEJDE O ZDRAVIE ČLOVEKA. Osobne to považujem za organizovanú zločineckú skupinu, ktorá vedome poškodzuje zdravie ľudí. Už veľakrát som sa pýtala, prečo keď sa o tomto všetko vie, prečo sa nepodnikajú kroky, ktoré by týchto ľudí zastavili. Je veľa výpovedí ľudí, ktoré sú jasným dôkazom.........odpoveď sa ku mne nedostala. Nuž.....potom je to, ľudia drahí, iba na nás, aby sme toto svinstvo zastavili sami. Každý však musí začať u seba. Opäť totiž platí - INÍ SI K NÁM DOVOLIA IBA TOĽKO, KOĽKO IM DOVOLÍME MY. 

Opäť vás chcem vyzvať k tomu, aby ste naozaj zvažovali, čo do svojho tela dáte. Včera som totiž zažila šok, keď mi kamarátka povedala, že malým deťom, ktoré majú teplotu alebo im rastú zúbky, lekárka odporučí malú dávku diazepamu. Čistá katastrofa! Robili toto naše staré a prastaré mamy? A všetci sme to zvládli.

Dovolím si klásť dôraz hlavne na rodičov.  Nerobte z telíčka vášho dieťaťa chemickú továreň. Zdravotný problém vášho dieťatka je totiž pre vás hlavne informácia, že duša vašej ratolesti trpí a niečo nezvláda. Naučte sa chápať tie informácie. Dieťa nemá silu ubrániť sa v tom, že liek odmietne. A takisto aj vy. Pre vás je zdravotný problém tiež informáciou....naučte sa teda "čítať" svoje telo. A zistíte, že lieky v konečnom dôsledku ani nepotrebujete. Ja osobne mám v domácej lekárničke rýchloobväz, elastický obväz, teplomer a borovú vodu 🙂 .

No a teda aby sa vám kúsok oči otvorili, zasa prikladám videá k tejto téme.

Autor článku: Inka

Videá : youtube

 

Páči sa Vám Pán Občan?