Vravia o mne, že som blázon. Majú úplnú pravdu. Na tomto svete môžu len blázni byť šťastní a plní radosti. Ja som si zvolila  humor, smiech, radosť, iní si vybrali rozumnosť bez zmyslu pre humor, život, kde všetko musí niekam “zapadať”, kde všetko musí mať racionálne vysvetlenie a kde sa treba správať tak alebo onak, lebo sa to tak patrí. Naše voľby sú rôzne. Nech sú teda rozumní. Mne nech ponechajú moju pochabosť. Necítim sa urazená. Zistila som, že na svete je toľko rozumných ľudí, ale mňa to neuráža:-)))))

Som Inka.

Mám rada humor a usmiatych ľudí. Vraj úsmev je jediný liek na všetky starosti a bolesti tohto sveta. Preto Vám všetkým, ktorí navštívite túto stránku, želám veľa úsmevu a slnko do duše.

_____________________________________________________________________________________________

A čomu sa venujem?

Zistila som, že veľa ľudí žije v neskutočnom strese, podlieha depresiám, nedokáže zvládnuť negatívne emócie. Prestali sa usmievať, pozitívne myslieť. Majú rôzne zdravotné problémy, ktoré nevedia, ako riešiť. Pýtajú sa: prečo sa to, či ono, deje práve im.

Postupne som prišla na to, že zdravotné problémy nápadne súvisia s určitými životnými postojmi, že oficiálna praktická medicína sa zaoberá čisto hmotnými dôsledkami a nerieši príčiny, ktoré sú v nehmotnom a duchovnom priestore. Nerieši “spúšťač” problému, ale už iba jeho dôsledok. Zaoberám sa celostnou medicínou alebo ak chcete ETIKOTERAPIOU, ktorá chápe človeka ako jednotu tela, ducha a duše. Vidí príčinu chorôb v chorých vzťahoch k sebe, k druhým i k tomu, čo nás presahuje.

Rozhodla som sa preto byť akoby “smerovou tabuľou”,  podať pomocnú ruku pri hľadaní príčin problémov, aby následne mohlo prísť vyliečenie – šťastný a spokojný život.

_______________________________________________________________________________________________

Môj vnútorný pocit krásne vystihuje modlitba od Dalajlámu:

____________

"Nech sa stanem v každej dobe ochrancom tých bez ochrany, 
vodcom pre tých, čo stratili cestu, 
loďou pre tých, čo plávajú cez oceány, 
mostom pre tých , ktorí prechádzajú rieky, 
úkrytom pre tých, čo sú v nebezpečí, 
lampou pre tých, čo nemajú svetlo, 
útočiskom pre tých, čo nemajú kde hlavu zložiť
a sluhom všetkým, čo to potrebujú".

______________________________________________________________________________________________

Nenájdete u mňa hory certifikátov, diplomov a osvedčení, aby som vás tým ohúrila a tak presviedčala, že svoju prácu na základe tých papierov vykonávam dobre a že jej rozumiem, pretože som presvedčená, že tieto nie sú zárukou dobrej práce človeka. Absolvovala som to, čo som cítila, že absolvovať chcem. Učím sa stále a učiť budem, aby som mohla pomôcť čo najviac. Moju prácu vykonávam neskutočne rada a celým srdcom. 

Ďakujem všetkým mojim klientom za dôveru.

______________________________________________________________________________________________

Pôsobím v Prešove. Klienti mimo Prešova majú možnosť konzultácie cez skype alebo telefonicky.